ARKA MEKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OKUL AİLE BİRLİĞİ

OKUL AİLE BİRLİĞİ Empty OKUL AİLE BİRLİĞİ

Mesaj  ADMİN Cuma Nis. 24, 2009 10:05 pm

OKUL AİLE BİRLİĞİ Birim_aile_b

Handan-Hayrettin Yelkikanat Anadolu Teknik Lisesi Okul Aile Birliği’nde görev alan veliler olarak, en değerli varlıklarımız çocuklarımızın okuduğu eğitim kurumuna hizmet etmek bizim için her zaman bir onur vesilesi olmuştur.
Okul Aile Birliği olarak yıllardır üstlendiğimiz görevlere ilave olarak göre faaliyetlerine son Okul Koruma Derneklerinin görevlerini de yürütme çabası içerisindeyiz. Okulumuza kayıtlı her öğrencimizin velisi aile birliğimizin doğal bir üyesidir aynı zamanda. Öğrencilerimizin mezun olmalarıyla bu bayrağı bizlerden daha iyi taşıyacak yeni arkadaşlarımıza devredeceğiz.
Amacımız, okulumuz ve öğrencilerine yararlı olabilmek için gerekli kaynakların sağlanması ve araştırılması, sosyal faaliyetlerin organize edilmesi, okul ve aile arasında iletişim sağlanması ve bunları gerçekleştirirken diğer kuruluşlarla ve okul yönetimiyle koordineli çalışılmasıdır.

2007-2008 Eğitim – Öğretim yılında gösterdiği başarılardan dolayı başta okul müdürümüz olmak üzere, yöneticilerimize, değerli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize Okul Aile Birliği olarak teşekkür ediyoruz

Birgül YILDIZ
Okul Aile Birliği Başkanı

Okul Aile Birliği İrtibat Telefonu : 0 216 518 66 64 Dahili : 10
Cep : 0 539 243 49 93
ADMİN
ADMİN
Admin

https://arkamekan.yetkin-forum.com

- Similar topics